Beata Sosnowski

Kierownik Działu Rekrutacji

Do KRD trafiłam w 2009, jako Specjalista ds. rekrutacji. W 2010 objęłam stanowisko Kierownika Działu rekrutacji. Z racji tego, iż na wcześniejszym etapie swojej kariery zawodowej pracowałam jako handlowiec, potrafię wyczuć u kandydatów te umiejętności, które są niezbędne w pracy dobrego sprzedawcy. Kompleksowo zarządzam projektami rekrutacyjnymi (stanowiska średniego i wyższego szczebla do Działów Sprzedaży, Obsługi Klienta, Szkoleń, Windykacji, e-commerce) oraz procesem adaptacji nowych pracowników. Uwielbiam designerskie meble i w wolnych chwilach projektuje wnętrza.

Więcej wpisów tego autora »

Joanna Snopek

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku politologia oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej. Z branżą rekrutacyjną związana jestem od 5 lat, z czego już ponad 2 lata wspieram swoją pracą Dział Sprzedaży Krajowego Rejestru Długów. Pasjonatka gotowania i dobrej kuchni, zapalona kinomaniaczka, fanka kotów i podróży za naszą wschodnią granice. Kibicuję polskim sportowcom niezależnie od dyscypliny i wyników.

Więcej wpisów tego autora »

Bartłomiej Bilski

Specjalista ds. Finansowych

W Departamencie Controllingu Krajowego Rejestru Długów pracuję od początku 2011 r. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja. Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży finansowej wykorzystuję w mojej codziennej pracy realizując ciekawe, a często bardzo nietypowe zadania. Prywatnie rozwijam projekt związany z edukacją finansową, a w wolnych chwilach podróżuję, jeżdżę na rowerze, bywam na siłowni oraz biegam.

Więcej wpisów tego autora »

Justyna Skorupska

Specjalista ds. PR

Do Krajowego Rejestru Długów dołączyłam w październiku 2012 roku jako wsparcie Departamentu PR. W pracy cenię sobie nowe wyzwania i możliwość rozwoju. Bez komputera nie wyobrażam sobie życia i chętnie śledzę nowinki w świecie nowych technologii. Moją pasją są podróże – w szczególności te w nieznane, ze sporą dawką adrenaliny. Wolny czas najchętniej spędzam z przyjaciółmi, głównie na różnego typu wyprawach motocyklowych. Zimą można mnie natomiast spotkać na stoku narciarskim.

Więcej wpisów tego autora »

-->