Dorota Kostecka

Kierownik Departamentu HR

Z wykształcenia jestem pedagogiem, filozofem i ekonomistą. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski oraz Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, a także Akademię Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Jestem certyfikowanym trenerem biznesu. Specjalizuję się w tworzeniu strategii HR wspierającej cele spółki oraz budowaniu zaangażowania wśród pracowników. W KRD pracuję od 2007 roku, gdzie od podstaw tworzyłam Departament HR. W firmie odpowiadam za kompleksowy rozwój procesów ZZL, a także systematycznych rozwiązań wpływających na ich jakość.

Więcej wpisów tego autora »

Beata Sosnowski

Kierownik Działu Rekrutacji

Do KRD trafiłam w 2009, jako Specjalista ds. rekrutacji. W 2010 objęłam stanowisko Kierownika Działu rekrutacji. Z racji tego, iż na wcześniejszym etapie swojej kariery zawodowej pracowałam jako handlowiec, potrafię wyczuć u kandydatów te umiejętności, które są niezbędne w pracy dobrego sprzedawcy. Kompleksowo zarządzam projektami rekrutacyjnymi (stanowiska średniego i wyższego szczebla do Działów Sprzedaży, Obsługi Klienta, Szkoleń, Windykacji, e-commerce) oraz procesem adaptacji nowych pracowników. Uwielbiam designerskie meble i w wolnych chwilach projektuje wnętrza.

Więcej wpisów tego autora »

Joanna Snopek

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku politologia oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej. Z branżą rekrutacyjną związana jestem od 5 lat, z czego już ponad 2 lata wspieram swoją pracą Dział Sprzedaży Krajowego Rejestru Długów. Pasjonatka gotowania i dobrej kuchni, zapalona kinomaniaczka, fanka kotów i podróży za naszą wschodnią granice. Kibicuję polskim sportowcom niezależnie od dyscypliny i wyników.

Więcej wpisów tego autora »

Bartek Pępkowski

Koordynator grupy projektowo-sprzedażowej

Decyzja o spróbowaniu swoich sił w Krajowym Rejestrze Długów jest do dzisiaj jednym z największych przewrotów w moim życiu. Jestem szczęśliwy. Mam zielone światło na realizację moich pomysłów, koncepcji, na bieżąco widzę swój wkład w rozwój firmy. Wierzę w to co robię i w imię czego robię. Przyszedłem jako specjalista ds. sprzedaży, po niecałym roku „przebrnąłem” przez stanowiska odpowiednio starszego, a później eksperta ds. sprzedaży. Dziś prowadzę własny projekt zarządzając grupą handlowców. Nie boję się spełniać marzeń i zawsze wymagam od siebie ponad normę. Ja naprawdę czuję się spełniony! A wiem, że przede mną w tej firmie jeszcze sporo wyzwań i przygód.

Więcej wpisów tego autora »

Robert Grzegorzek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Do KRD trafiłem po skończeniu studiów i powrocie z półrocznego pobytu w Wielkiej Brytanii. Moje sukcesy to przede wszystkim awans na stanowisko Eksperta ds. sprzedaży; kilkukrotnie osiągnięty najlepszy wynik sprzedażowy w naszym dziale, a także nominacja do nagrody Osobowość Roku 2009. Dzięki pracy i dobrym zarobkom mogę realizować również swoje pasje, jakimi są alpinizm, wspinaczka wysokogórska oraz MTB.

Więcej wpisów tego autora »

Bartłomiej Bilski

Specjalista ds. Finansowych

W Departamencie Controllingu Krajowego Rejestru Długów pracuję od początku 2011 r. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja. Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży finansowej wykorzystuję w mojej codziennej pracy realizując ciekawe, a często bardzo nietypowe zadania. Prywatnie rozwijam projekt związany z edukacją finansową, a w wolnych chwilach podróżuję, jeżdżę na rowerze, bywam na siłowni oraz biegam.

Więcej wpisów tego autora »

Justyna Skorupska

Specjalista ds. PR

Do Krajowego Rejestru Długów dołączyłam w październiku 2012 roku jako wsparcie Departamentu PR. W pracy cenię sobie nowe wyzwania i możliwość rozwoju. Bez komputera nie wyobrażam sobie życia i chętnie śledzę nowinki w świecie nowych technologii. Moją pasją są podróże – w szczególności te w nieznane, ze sporą dawką adrenaliny. Wolny czas najchętniej spędzam z przyjaciółmi, głównie na różnego typu wyprawach motocyklowych. Zimą można mnie natomiast spotkać na stoku narciarskim.

Więcej wpisów tego autora »

Ela Sawczuk

Młodszy specjalista ds. Szkoleń

W KRD pracuję od lipca 2010. Zaczęłam od stanowiska Specjalisty ds. obsługi klienta. Po 3 miesiącach zajęłam się obsługą nowych klientów (tzw. grupa „O”). Od lipca 2011 zajmowałam się sprzedażą stron www, by ostatecznie we wrześniu 2012 znaleźć się w dziale Szkoleń, na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Szkoleń. Poza pracą zajmuję się amatorsko fotografią, a moją wielką pasją jest scrapbooking

Więcej wpisów tego autora »

-->