Nauczymy Cię sprzedawać
wrz 2012 25

Pracownicy, którzy rozpoczynają przygodę z Działem Sprzedaży KRD, już  na samym początku biorą udział w trzydniowym kompleksowym szkoleniu produktowym oraz sprzedażowym, które na celu mają przygotowanie ich do dalszej pracy.  

Nie taki diabeł straszny
paź 2012 09

Proces rekrutacyjny nierzadko jest znacznie bardziej skomplikowany, niż mogłoby się na samym początku wydawać. Dlatego chcielibyśmy pokazać na co przede wszystkim zwracamy uwagę, co jest dla nas ważne poza nadesłanym CV oraz jakich osób szukamy do pracy.

Jak zostałam liderem sprzedaży
paź 2012 14

Wszystko zaczęło się niecałe 3 lata temu, kiedy postanowiłam zadbać o swój rozwój. W marcu 2010 roku złożyłam kilka CV, zawsze aplikując na stanowisko handlowca. Moje dotychczasowe doświadczenie w akwizycji, a także wrodzona komunikatywność dodawały mi pewności. Tym samym, kiedy zaproszono mnie na rozmowę do KRD, szłam  tam z dużymi oczekiwaniami.

Pychotki u Dorotki
paź 2012 17

Tam gdzie ciężka praca i wysiłek umysłowy idą w parze, nie może zabraknąć czasu na dobry posiłek. Jest to bowiem jeden z najważniejszych elementów naszego dnia. Dobry posiłek może poprawić naszą wydajność, a przede wszystkim samopoczucie. Jak to mówi stare porzekadło – „Polak głodny, Polak zły”.

Kobiety górą!
gru 2012 03

Robią karierę, są cenione i mają władzę. Zajmują wysokie miejsca w rankingach najpotężniejszych ludzi świata. W dodatku są matkami i żonami. Sukces definiują jako równowagę we wszystkich sferach życia. Kobiety – bo o nich mowa – wychodzą z cienia i walczą ze stereotypami.

Strona 1 z 212